Odznaczeni członkowie koła

Odznaczenia łowieckie otrzymali:

Złom
WKŁ Nr 8 Żubr w Opolu

  1. Adam Kołos /2011/
  2. Władysław Śmiechowski /2013/
  3. Ryszard Łodziński /2016/

 

Medal Świętego Huberta

  1. Władysław Śmiechowski /2008/
  2. Katarzyna Hutka /2013/
  3. Zbigniew Goluch /2013/
  4. Wacław Masłyk /2013/

 

Złoty MZŁ
WKŁ Nr 8 Żubr w Opolu

  1. Zygmunt Lochman /1985/
  2. Juliusz Pisarczyk /2000/
  3. Edward Zandecki /2000/ pośm.
  4. Adam Kołos /2006/
  5. Jerzy Hoppek /2007/ pośm.
  6. Franciszek Wilk /2008/
  7. Władysław Śmiechowski /2008/
  8. Jan Turek /2009/
  9. Jan Sokołowski /2009/
  10. Henryk Długosz /2010/
  11. Alojzy Reinert /2011/
  12. Jan Kornek /2013/
  13. Andrzej Kowalczyk /2013/
  14. Jan Licznar /2016/
  15. Michał Kaczkowski /2016/

 

Srebrny MZŁ

  1. Edward Zandecki /1991/
  2. Juliusz Pisarczyk /1992/
  3. Józef Gabruk /1998/
  4. Jerzy Grzegorzewicz /2000/
  5. Adam Kołos /2000/
  6. Jerzy Hoppek /2002/
  7. Władysław Śmiechowski /2003/
  8. Jan Sokołowski /2004/
  9. Janusz Turek /2004/
  10. Werner Kochanek /2006/
  11. Alojzy Reinert /2006/
  12. Wacław Masłyk /2006/
  13. Piotr Groehl /2007/10/
  14. Zbigniew Goluch /2007/
  15. Andrzej Kowalczyk /2007/
  16. Franciszek Wilk /1984/
  17. Gotfryd Riemer /2008/
  18. Jan Kornek /2008/
  19. Michał Kaczkowski /2009/
  20. Krzysztof Szot /2009/
  21. Henryk Długosz /2010/
  22. Andrzej Freń /2010/
  23. Edward Jankiewicz /2010/
  24. Jan Licznar /2010/
  25. Tadeusz Zabiega /2010/
  26. Dariusz Hutka /2011/
  27. Jan Błęka /2011/
  28. Josef Kolusch /2011/

 

Brązowy MZŁ

  1. Juliusz Pisarczyk /1983/
  2. Jerzy Grzegorzewicz /1984/
  3. Franciszek Wilk /1977/
  4. Józef Gabruk /1989/
  5. Kazimierz Kałuski /1991/
  6. Jerzy Hoppek /1992/
  7. Adam Kołos /1992/
  8. Janusz Turek /1998/
  9. Werner Kochanek /1998/
  10. Władysław Śmiechowski /1998/
  11. Alojzy Reinert /2000/
  12. Wacław Masłyk /2000/
  13. Piotr Groehl /2000/
  14. Zbigniew Goluch /2000/
  15. Andrzej Kowalczyk /2000/
  16. Adam Mazguła /2002/
  17. Jan Kornek /2003/
  18. Henryk Długosz /2003/
  19. Gotfryd Riemer /2003/
  20. Michał Kaczkowski /2004/
  21. Krzysztof Szot /2004/
  22. Jan Błęka /2006/
  23. Jozef Kolusch /2006/
  24. Jan Licznar /2005/
  25. Dariusz Hutka /2006/
  26. Edward Jankiewicz /2005/
  27. Jacek Papuga / 2007/
  28. Helmut Klick /2007/
  29. Andrzej Sznajder /2007/
  30. Tadeusz Sokołowski /2007/
  31. Krzysztof Sowiński /2007/
  32. Antoni Ostrowski /2009/
  33. Adam Wolak /2009/
  34. Artur Grychowski /2009/
  35. Witold Hoppek /2009/
  36. Alojzy Nogosek /2009/
  37. Jerzy Baranowski /2009/
  38. Jacek Długosz /2009/
  39. Olaf Riemer /2009/
  40. Józef Bajek /2010/
  41. Maria Bernacka /2010/
  42. Gerard Groehl /2010/
  43. Sławomir Karpezo /2010/
  44. Reinhold Kleppert /2010/
  45. Teodor Kornek /2010/
  46. Andrzej Litawor /2010/
  47. Stanisław Małecki /2010/
  48. Aleksander Stateczny /2010/
  49. Andrzej Waściński /2010/
  50. Katarzyna Hutka /2011/
  51. Ireneusz Pisarczyk /2011/
  52. Jan Krzywy /2011/
  53. Arkadiusz Hnyluch /2015/
  54. Jerzy Wilhelm /2016/

 

Zasłużony dla Łowiectwa Opolszczyzny

  1. Gabruk Józef /1996/
  2. Kazimierz Kałuski /1996/
  3. J. Zapiśniewicz /1996/
  4. B. Rybaczuk /1996/
  5. Juliusz Pisarczyk /1996/
  6. Edwin Połóg /1996/
  7. Jerzy Grzegorzewicz /1996/
  8. Gotfryd Riemer /1996/
  9. Gertruda Reinert /1996/
  10. Władysław Śmiechowski /1996/
  11. Alojzy Reinert /1997/
  12. Nowosielski /1997
  13. Jerzy Hoppek /1997/
  14. Adam Kołos /1997/
  15. Werner Kochanek /1997/
  16. Helmut Klick /1997/
  17. Jan Bryczek /1998/
  18. Andrzej Litawor Andrzej /2000/
  19. Maria Bernacka /2002/
  20. Tadeusz Kieler /2002/
  21. Janusz Turek /2002/
  22. Tadeusz Sokołowski /2002/
  23. Krzysztof Sowiński /2002/
  24. Jan Licznar /2002/
  25. Krzysztof Szot /2002/
  26. Andrzej Sznajder /2002/
  27. Jan Kornek /2002/
  28. Edward Jankiewicz /2002/
  29. Michał Kaczkowski /2002/
  30. Zygmunt Lochman /2002/
  31. Henryk Długosz /2002/
  32. Sztandar WKŁ /2002/
  33. Jan Sokołowski /2006/
  34. Jacek Papuga /2006/
  35. Adam Mazguła /2006/
  36. Dariusz Hutka /2006/
  37. Wacław Masłyk /2006/
  38. Andrzej Kowalczyk /2006/
  39. Jozef Kolusch /2006/
  40. Olaf Riemer / 2007/
  41. Adam Wolak /2007/
  42. Jacek Długosz /2007/
  43. Alojzy Nogosek /2007/
  44. Antoni Ostrowski /2007/
  45. Witold Hoppek /2007/
  46. Artur Grychowski /2007/
  47. Józef Bajek /2007/
  48. Reinhold Kleppert /2007/
  49. Sławomir Karpezo /2007/
  50. Zbigniew Bergiel /2008/
  51. Piotr Groehl /2008/
  52. Gerard Groehl /2008/
  53. Teodor Kornek /2008/
  54. Franciszek Cebula /2008/
  55. Aleksander Stateczny /2008/
  56. Andrzej Waściński /2008/
  57. Marian Szponder /2008/
  58. Alfred Walecko /2008/
  59. Jurgen Waletzko /2008/ pośmiertnie
  60. Jerzy Baranowski /2008/
  61. Jan Błęka /2008/
  62. Stanisław Małecki /2008/
  63. Andrzej Freń /2009/
  64. Zbigniew Goluch /2009/
  65. Franciszek Wilk /2009/
  66. Tarnacki Ryszard /2010/
  67. Ireneusz Pisarczyk/2010/
  68. Katarzyna Hutka /2011/
  69. Jerzy Wilhelm /2011/
  70. Dariusz Styra /2011/
  71. Arkadiusz Hnyluch /2013/
  72. Tomasz Licznar /2016/
  73. Jan Słowik /2016/

 

Zasłużony Członek WKŁ Nr 8 „Żubr” Opole

  1. Gertruda Reinert /2002/
  2. Zygmunt Lochman /2002/
  3. Gotfryd Riemer /2002/
  4. Juliusz Pisarczyk /2002/
  5. Jerzy Grzegorzewicz /2002/
  6. Kostarkiewicz /2002/
  7. Henryk Długosz /2003/
  8. Werner Kochanek /2003/
  9. Alojzy Rienert /2004/
  10. Józef Kolusch /2004/
  11. Adam Kołos /2005/
  12. Władysław Śmiechowski /2005/
  13. Piotr Groehl /2006/
  14. Jan Kornek /2006/
  15. Ks. Jan Czereda /2006/
  16. Jan Sokołowski /2007/
  17. Michał Kaczkowski / 2007/
  18. Jurgen Waletzko /2008/
  19. Jan Licznar /2008/
  20. Andrzej Sznajder /2009/
  21. Franciszek Wilk /2009/
  22. Antoni Ostrowski /2010/
  23. Krzysztof Sowiński /2010/
  24. Helmut Klick /2016/