Elektroniczna Książka Ewidencji Polowań

Koleżanki Myśliwe i Koledzy Myśliwi,

od dnia 15  sierpnia do dnia 30 września 2018 roku można testowo logować się do Elektronicznej Książki Ewidencji Polowań.

Do dnia 30 września 2018 roku obowiązującymi dokumentami są książki w formie papierowej ulokowane w punktach zapisu myśliwych w każdym obwodzie.

Elektroniczna Książka Ewidencji Polowań zacznie oficjalnie obowiązywać od dnia 1 października 2018 roku.

Poniżej skrócona instrukcja logowania, a na dole strony szczegółowa instrukcja do pobrania.

—————————————————————————————————————————————–

W celu zalogowania się do systemy EKEP (Elektroniczna Książka Ewidencji Polowań) w pasku przeglądarki internetowej należy wpisać i otworzyć adres: ekep24.pl/login

 

Pod powyższym adresem dostępny jest panel logowania do systemu:

W panelu logowania proszę wpisać otrzymane na papierowym pasku

Login:

Hasło:

następnie proszę kliknąć przycisk |ZALOGUJ|.

 

W kolejnym kroku proszę wybrać obwód i kliknąć |WYBIERZ|.

 

Ze względów bezpieczeństwa, po pierwszym zalogowaniu się do systemu, należy zmienić powyższe hasło. W tym celu w zakładce MÓJ PROFIL należy wybrać opcję ZMIEŃ HASŁO. Nowe hasło powinno składać się z minimum 8 znaków oraz zawierać co najmniej jedną dużą i jedną małą literę oraz przynajmniej jedną cyfrę.

Przy wpisywaniu danych proszę zwrócić uwagę na wielkość liter oraz ich kolejność, ewentualne odstępy miedzy znakami lub ich brak, itp. ponieważ ma to znaczenie w procesie identyfikacji użytkowników oraz uwierzytelnienia danych logowania.

W celu poprawnego działania systemu zaleca się korzystanie z najnowszych wersji oprogramowania na komputerze oraz w urządzeniach mobilnych. Zalecanymi przeglądarkami internetowymi są: Google Chrome, Mozilla Firefox oraz Microsoft Edge. W przypadku korzystania z przeglądarki Internet Explorer część funkcji systemu może nie być w pełni dostępna.

——————————————————————————————————————————————-

TUTAJ do pobrania instrukcja EKEP