W dniu 11.04.2026r. odbyła się akcja sadzenia lasu we współpracy z Nadleśnictwem Tułowice. Dumnie uczestniczyli w niej członkowie naszego Koła wraz z rodzinami. Serdeczne podziękowania dla Kolegów Łowczych za koordynację tego wydarzenia. Niech rośnie dla przyszłych pokoleń!













































